Arama Motoru Optimizasyonu - Seo

Herkesin bir internet mağazası olsun !

Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizin arama motorlarında sektörünüz ile ilgili anahtar kelimeler ile ilk sayfalarda çıkmasını sağlayan bir hizmettir.

Web sitenizi arama motoru optimizasyonu yaptırarak arama motorlarına dost hale getirebilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu yaptırırken dikkat etmeniz gereken tek şey arama motoru optimizasyonunun web siteniz için doğru yapılandırılmasıdır. Gizli kelime ve yasal olmayan yollarla arama motorlarında üst sayfalarda çıktığınızda arama motorları sizin oraya sahtekarlıklarla geldiğinizi anlayacak ve sizi bir daha hiç bir anahtar kelime ile hiç bir sayfada çıkartmayacaktır.

Onun için arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanlarla çalışmanız gerekmektedir. Arama motoru optimizasyonu konusunda bizimle çalışmanız durumda siteniz ile ilgili ön bir rapor çıkartıp bilginize sunacağız.

Vereceğimiz raporda Pagerank değerleri, alexa daki yeriniz, anahtar kelimelerinizin google ve diğer arama motorlarındaki durumu hakkında bilgiler olacaktır. Sonrasında sitenizi anahtar kelimelerinize göre optimize edip arama motorlarına anahtar kelimeleriniz ile birlikte kayıt edip bu işlemi bir yıl boyunca belirli aralıklar ile yapacağız.

Seo hizmetimiz 1 yıl sürmektedir. Bir yıl içerisinde size verdiğimiz raporları uygulayıp sonucu size göstereceğiz. Arama Motoru optimizasyonu ile üst sıralarda çıkmak zaman gerektiren bir işlemdir. Bu işlemi uzun vadeli olarak düşünmelisiniz.

Arama Motoru Optimizayonu ile kazanacaklarınız ;

Arama Motoru Optimizasyonu Bir sefer para ödeyerek normal aramalarda istediğiniz anahtar kelimeler ile görünürsünüz.

Arama Motoru Optimizasyonu Çok düşük bir reklam bütçesi ile en iyi reklamı vermiş olursunuz. Üstelik hedef kitleye!

Arama Motoru Optimizasyonu Siteniz arama motorlarına dost hale geleceğinden google dışındaki arama motorlarında da üst sıralara gelmiş olacaksınız.

Arama Motoru Optimizasyonu Arama motoru optimizasyonu yaptırarak ücretli reklamlardan kurtulmuş olursunuz.

Arama Motoru Optimizasyonu Arama motoru optimizasyonu sizi ilk sayfalara getirecektir. Kullanıcılar önce sol tarafa bakmakta ve siz arama motoru optimizasyonu sayesinde sol tarafta üst sıralara geleceksiniz.
Arama Motoru Optimizasyonu Arama Motoru Optimizasyonu sadece ana sayfanızı değil sitenizin tüm sayfalarının arama motorlarında çıkmasını sağlayacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu Arama motoru Optimizasyonu sayesinde sitenize çok hit alacağınızdan dilerseniz reklam alabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu Arama Motoru Optimizasyonu ile sattığınız ürünün maliyetini daha da düşürebilirsiniz. Çünkü sonrasında internet reklamları için ücret ödemeyeceksiniz.