E-Ticaret Sistemi

Herkesin bir internet mağazası olsun !

Size bir web sitesinden çok, internete ikinci şubenizi açma imkanı sunuyoruz; eticaret sistemimiz, düşük maliyet, çok müşteri ve kolay satış vaad etmektedir.

E-Ticaretim Olsun sistemlerimizden beğendiğiniz sistem 1 gün içerisinde isteğinize hazır getirilmektedir. Düşük maliyetli e-ticaret sistemlerimiz içerisinden dilediğinize anında sahip olabilir. Hemen ürünlerinizi sitenize ekleyerek satışınıza başlayabilirsiniz.

Webzane Bilişim Hizmetleri kurulum sonrasında da size gerek telefon ile gerekse e-mail yolu ile 7/24 destek verir ve e-ticaret siteniz ile biran önce satışlarınıza başlamanız için yardımcı olur.

Ayrıca sitenizin farklı tasarımı sayesinde rakiplerinizin bir adım ötesine geçerek müşterilerinize ne kadar farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Ülkemizde pek çok e-ticaret firması faaliyet göstermektedir tasarımlarının değişik olmalarının yanında çoğu benzer ürünleri kullanıcılarla buluşturur. Rakiplerinizden farklı olduğunuz izlenimini tema ve ara yüzlerinizi onlardan faklı, ilgi çekici ve özgün bir şekilde kullanıcılara sunarak verebilirsiniz.

Hizmette olan pek çok e-ticaret sitesiniz hazır paket kullandığı düşünülürse farklı görselliği yakalayarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Tüm temalarda özel yönetim paneliniz sayesinde sitenize kolay bir şekilde hükmedebilir istediğiniz değişikleri zamanınızdan ödün vermeden çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.