Webrazzi E-Ticaret 2017´nin biletleri satışa çıktı!

Herkesin bir internet mağazası olsun !

15 Şubat Çarşamba günü düzenlenecek olan Webrazzi E-Ticaret 2017 için biletler satışa çıktı.

Hatırlarsanız duyurusunu da yaptığımız gibi 2017 yılındaki Webrazzi konferanslarının tarih ve lokasyonları belli olmuştu. Bugün ise ilk konferansımız olan Webrazzi E-Ticaret 2017’nin biletlerini satışa açıyoruz.

E-ticaret sektörünün öne çıkan oyuncularıyla; tedarik süreçleri, mobil ticaret, dikey e-ticaret, 2. el pazarında yer alan oyuncular, yatırımlar ve optimizasyon gibi çok sayıda konuyu ele alacağımız konferansımıza erken kayıt indirimiyle beraber KDV dahil 590 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. 4 ve üzeri satın almalarda bir grup indiriminin olduğunu da belirtelim.

Farkedeceğiniz üzere bu seneden itibaren konferans biletlerimizi Webrazzi Bilet adını verdiğimiz kendi platformumuzdan satmaya başlıyoruz. bilet.webrazzi.com alan adı altında bulunan Webrazzi Bilet’i, düzenlediğimiz tüm konferanslar için bilet satın alabileceğiniz ve almış olduğunuz biletler için katılımcı bilgilerini düzenleyebileceğiniz bir platform olarak tasarladık.

Webrazzi Bilet üzerinden dilediğiniz Webrazzi konferansı için dilediğiniz kadar bilet satın alabilir, bilet sahipleri için kullanıcı bilgilerini sisteme girebilirsiniz. Bu arada detaylandırmak gerekirse; konferanslarımızda dağıtılan yaka kartı ve duyurularda kullanılmak üzere her bir katılımcı için ad, soyad, e-posta ve firma adı bilgilerini sizden talep ediyoruz. Bu bilgileri ilgili konferansın başlamasından 4 iş günü öncesine kadar güncelleyebilmeniz de mümkün.

Webrazzi Bilet üzerinde şimdilik yalnızca 15 Şubat’taki Webrazzi E-Ticaret 2017 için bilet satın alabilirsiniz. Diğer konferanslarımızı da yavaş yavaş satışa açacağız. Bunun dışında Webrazzi Bilet platformumuz ile ilgili sıkça sorulan sorulara da göz atabilirsiniz.
Etiketler : Webrazzi